1. miejsce Karoliny Szlapańskiej

Nasza uczennica Karolina Szlapańska zajęła 1. miejsce w XIII EDYCJI KONKURSU RECYTATORSKIEGO „WIOSNA W SERCU, WIOSNA WKOŁO” w kategorii kl. IV-VI. Gratulujemy!

Wyniki konkursu:

Kategoria kl. I-III
Nagroda:
I Wiktoria Pękala kl. 1 - Szkoła Podstawowa nr 6 im. Ks. P. Skargi w Jarosławiu,
II Gabriela Kuchta kl. 3 - Szkoła Podstawowa w Piwodzie,
ex aequo
III Aleksandra Broszko kl. 2 - Szkoła Podstawowa w Ostrowie,
III Liliana Kubrak kl. 2 - Szkoła Podstawowa nr 9 im. T. Kościuszki w Jarosławiu,
III Maja Wójtowicz kl. 2 - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Orląt Lwowskich w Tomaszowie Lubelskim.
Wyróżnienia:
Ksawery Browarny kl. 1 - Szkoła Podstawowa Sióstr Niepokalanek im. bł. M. Darowskiej w Jarosławiu,
Dawid Kowalski kl. 2 - Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jarosławiu,
Wiktoria Kiper kl. 2 - Szkoła Filialna im. Jana Pawła II w Świebodnej Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Pruchniku,
Alicja Skuratko kl. 2 - Szkoła Podstawowa w Piwodzie.
 
Kategoria II kl. IV-VI
Nagroda:
ex aequo
I Anastazja Koprowicz kl. 6 - Szkoła Podstawowa nr 6 im. Ks. P. Skargi w Jarosławiu,
I Daria Krajowska kl. 6 - Szkoła Podstawowa nr 9 im. T. Kościuszki w Jarosławiu,
I Karolina Szlapańska kl. 5 – Szkoła Podstawowa im. W. Witosa w Łowcach,
ex aequo
II Maja Kiełbasa kl. 4 - Szkoła Podstawowa Sióstr Niepokalanek im. bł. M. Darowskiej
w Jarosławiu,
II Zofia Markowicz kl. 4 - Stowarzyszenie przy Szkole Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi. „Razem Łatwiej”,
II Lena Sosnowska kl. 5 - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej
w Pruchniku,
ex aequo
III Maja Bentkowska kl. 4 - Miejski Dom Kultury w Lubaczowie,
III Filip Nazarewicz kl. 5 – Szkoła Podstawowa nr 7 im. ks. S. Staszica w Jarosławiu,
III Gabriel Wlazło kl. 5 - Szkoła Podstawowa nr 5 im. Baśki Puzon w Jarosławiu,
Wyróżnienia:
Maria Michalska kl. 5 - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej
w Pruchniku
Zofia Suchy kl. 4 - Szkoła Podstawowa w Ostrowie,
Kinga Bar kl. 5 - Stowarzyszenie przy Szkole Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi. „Razem Łatwiej”,
Oliwia Lorenowicz kl. 5 - Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Dobkowicach,
Patrycja Jędruch kl. 5 - Szkoła Podstawowa im. im. Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego w Chłopicach,
Aleks Bandura kl. 5 - Szkoła Podstawowa nr 4 im. S. Żeromskiego w Jarosławiu.
 
Kategoria III kl. VII- VIII
Nagroda
ex aequo
I Wiktoria Czternastek kl. 8 - Szkoła Podstawowa nr 5 im. Baśki Puzon w Jarosławiu,
I Emilia Markowicz kl. 8 – Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. A. Mickiewicza w Jarosławiu,
I Julia Magryś kl. 8 - Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. A. Mickiewicza w Jarosławiu,
ex aequo
II Anna Hawryłko kl. 8 – Szkoła Podstawowa nr 6 im. Ks. P. Skargi w Jarosławiu,
II Dominika Szałańska kl. 8 – Miejski Dom Kultury w Lubaczowie,
ex aequo
III Urszula Kojder kl. 7 – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Przeworsku,
III Amelia Olejarka kl. 6 – Szkoła Podstawowa nr 9 im. T. Kościuszki w Jarosławiu.
Wyróżnienie:
Jakub Wojciechowski kl. 7- Miejski Dom Kultury w Lubaczowie